O firmie

img

Pasjonatka i założycielka IvRen Centrum Podologiczno-Kosmetyczne. Z wykształcenia Kosmetolog i wyszkolony Specjalista w dziedzinie Podologi . Prywatnie żona i matka czwórki dzieci . 


Swoją działalność w Kosmetyce rozpoczęłam od roku 2006. Prowadzenie własnego gabinetu poprzedzone latami nauki i praktyki było moim marzeniem . Pragnęłam stworzyć miejsce w którym moi pacjenci będą czuć się Piękni, Wyjątkowi i Bezpieczni, a zabiegi będą gwarantować pełne zadowolenie. Z wielką przyjemnością Witam Was w takim miejscu gdzie każdego dnia spełniam swoje marzenia i jestem Tu dla Was. 

To miejsce gdzie indywidualnie podchodzę do każdego z Państwa i jego potrzeb. Najwyższe standardy higieny i miła atmosfera to u Nas codzienność . 

Zabiegi prowadzone są przy użyciu sprzętu najwyższej klasy, a stosowane preparaty wiodą prym w gabinetach całej Europy oraz Stanów Zjednoczonych . 

Centrum IvRen powstało z myślą o osobach , które nie zapominają o tym jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę a zdrowiem .

 

Zapraszam serdecznie.  Iwona Bryk